Jak modnie nosić skórzane spodnie?

Seksowne, modelujące i uwodzicielskie, skórzane spodnie są obecnie jedną z wielkich podstaw kobiecej garderoby. Mieliby prawie wszystko, co jest dla nich dobre, gdyby nie byli tak trudni do zaadoptowania i do przyjęcia w oczach innych z ich rockową stroną i fetyszystycznymi tendencjami. Spodnie skórzane ponownie stały się tak pożądanym must-have, jak plisowana spódnica, lub buty typu chunky.

Spodnie skórzane: 3 złote zasady przed zakupem.

1. Uważaj na materiał.
Jeśli jest zbyt cienki, będzie się źle starzał po kilku praniach i będzie miał tendencję do pokazywania małych wad (krzywizny, wgłębienia, itp.) od samego początku. Z drugiej strony, grubsza skóra – ale wciąż elastyczna – nada sylwetce trwałość i strukturę.

2. Uważaj na kolory.
Skóra jest już trudna do założenia, więc pomyśl dwa razy zanim zdecydujesz się na fluorescencyjne, różowe skórzane spodnie, które wpadły Ci w oko. Na wystawie sklepowej jest to dobry pomysł, ale na ulicy może to być nieco trudniejsze do ośmielenia. Zamiast tego sięgnij po głębokie, ciemne odcienie o ponadczasowej elegancji.

3. Nie przejmuj się sztuczną skórą.
Sztuczna skóra to nic innego jak plastik. Kiedy tak to ujmujesz, nie jest to już tak atrakcyjne. Coraz bliżej jej do wyglądu prawdziwej skóry (zgadzamy się z tym), ale imitacja skóry ma kilka ograniczeń: nie pozwala skórze oddychać, a przede wszystkim nie nabiera z czasem patyny (po prostu źle się starzeje). Zanim więc się poddasz, zadaj sobie pytanie o żywotność Twojego artykułu i jego cenę. Para spodni, która jest nieco droższa, ale będzie służyć przez lata, to też nie jest zła inwestycja, prawda? A jeśli jest to tylko kwestia budżetu: dlaczego nie zajrzeć do sklepów internetowych lub lokalnych sklepów second hand, aby znaleźć model, który ma już patynę?

Spodnie skórzane: jak je nosić na zimę 2021-2022?

Widziane na wybiegach tygodnia mody, skórzane spodnie łączone są w tym sezonie ze spodniami typu jogging, najmodniejszym modelem jesieni. Nie ma to jak miękki krój, elastyczna talia i skośne kieszenie, które osłabiają efekt skóry i nadają całej sylwetce dodatkowego chłodu. Efekt ten zostanie podkreślony, jeśli dodamy do tego jeansowy top, lub obszerną dzianinę wsuwaną swobodnie w pasie spodni.
W ślad za krojem joggingowym skórzane spodnie (lub ich imitacje, oczywiście) stają się coraz szersze, aby zapewnić większy komfort w udach. Spodnie z wysokim stanem doskonale pasują do małych koszulek z kołnierzykiem typu lavaliere lub do swetrów noszonych przy skórze, aby jeszcze bardziej podkreślić kobiecość stylizacji.
W zupełnie innym duchu, dlaczego nie zdecydować się na skórzany model w legginsach i jegginsach? Równie eleganckie jak proste spodnie, a przy tym wygodne, są również legginsy skórzane lub powlekane, które są najpopularniejszym modelem tej zimy. Aby stonować seksowność, załóż parę krokodyli lub proste białe trencze.
Jeśli chodzi o kolory, czarny jest bezpiecznym wyborem. W tym roku jest na równi z kamelowym, kasztanowym i khaki, które nadal królują.

Leave a Reply