Liposukcja ud – skuteczne odsysanie tłuszczu z ud

Uda to wyjątkowo piękna, ale i problemowa część ciała kobiety. Ideałem są gładkie, szczupłe uda bez śladu cellulitu, jędrne i silne. Tylko która z nas może się takimi poszczycić? Jeżeliby rozejrzeć się na ulicy w letni dzień, okazałoby się, że większość kobiet prezentuje brzydkie, zbyt grube i pokryte pomarańczową skórką uda. Nie wygląda to ani estetycznie, ani nie świadczy o zdrowiu takiej kobiety. Jeżeli Ciebie również dotyczy ten problem, a nie chcesz lub nie możesz się odchudzać czy też ćwiczyć, pozostaje Ci liposukcja ud. Zabieg liposukcji daje wymierne efekty. Przestrzenie miedzy udami zostają powiększone, tłuszczowa otulina zredukowana, a całe nogi zaczynają prezentować się bardziej seksownie.

Liposukcja ud w walce o kobiecy wygląd

Stare powiedzenie głosi, że kochanego ciała nigdy za wiele. Co jednak w przypadku, kiedy kobieta wyglądałaby pulchnie, ale proporcjonalnie… no gdyby nie te uda. To one psują cały wygląd, poszerzają, sprawiają, że nogi wydają się optycznie krótsze, a i spódniczki czy bikini nie ma jak założyć. Grube uda mogą być dużym problemem, jeszcze gorzej sprawa ma się, jeżeli w żaden sposób nie dadzą się odchudzić. Wtedy liposukcja ud wydaje się być jednym, sensownym, a co najważniejsze skutecznym rozwiązaniem. Dzięki niej nadmiar tłuszczu zniknie, skóra wygładzi się i napnie. Jeżeli podczas zabiegów nie usuwano bardzo dużej ilości tłuszczu, a pacjentka jest dość młoda i w dobrej formie, jej skóra się napnie i nie będzie widać nadmiaru.

Jeżeli jednak po liposukcji pozostaną nieestetyczne fałdy skóry, konieczne będzie ich wycięcie. Wycięcie jest zabiegiem znacznie bardziej ingerującym w organizm, przyjmuje się, że aby go uniknąć, zabiegi odsysania tłuszczu należy wykonywać stopniowo, żeby organizm sam poradził sobie z powracaniem do właściwych kształtów. Po liposukcji warto zacząć ćwiczyć, wtedy włókna kolagenu i elastyny będą się budować na nowo, a skóra zachowa estetyczny wygląd.

Efekty liposukcji ud

Efekty, na jakie możesz liczyć po liposukcji ud, to przede wszystkim:

  • Zmniejszenie obwodu ud.
  • Ujędrnienie ich.
  • Redukcja cellulitu.
  • Wrażenie szczuplejszych i bardziej proporcjonalnych ud.
  • Lepszy wygląd i samopoczucie.

Zabieg nie pozostawia blizn, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, po nie jest wymagana rekonwalescencja, a organizm nie odczuwa negatywnych skutków. Powikłania po liposukcji ud zdarzają się niezwykle rzadko, jeżeli zabieg wykonany jest profesjonalnie, możemy być pewne, że efekty będą w pełni odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Szczupłe uda to nie tylko bezproblemowe noszenie mini spódniczek czy bikini, ale również większa swoboda w doborze ubrań, estetyka, pewność siebie i seksapil. Zadbane, ćwiczone uda, które nie mają nadmiaru tłuszczu i pofałdowanej skóry, są zawsze seksowne. Liposukcja ud natomiast, zapewnia wszystkie te superlatywy, bez wyniszczającej diety, ciężkich ćwiczeń fizycznych czy wyrzeczeń. Dzięki niej każda kobieta może wyglądać dobrze.

Leave a Reply