Przeciwdziałanie starzeniu się: nasze wskazówki, jak zachować młody wygląd.

Uwaga, strefa wrażliwa! Nieustannie narażona na działanie czynników zewnętrznych i słabo chroniona okolica oczu łatwo ulega uszkodzeniom i natychmiast się starzeje. Nasze wskazówki, jak rozjaśnić i odmłodzić oczy.

Porady przeciwstarzeniowe: pożegnaj worki.

Między krótkimi nocami a małymi nadmiarami, woda ma tendencję do gromadzenia się w delikatnym obszarze pod oczami. Aby uniknąć retencji, staraj się spać na plecach, pij dużo wody i stosuj kurację rano i wieczorem lekkimi ruchami oklepującymi. Właściwy gest? Zacznij od kącika oka i kieruj się w stronę skroni. Aby skutecznie udrożnić oczy po smutku lub śnie tak długim, że pozostawił je opuchnięte, zawiń kostki lodu w chłonny papier. Poruszaj się tam i z powrotem kilka razy, aby ponownie pobudzić krążenie krwi i limfy.

Wskazówki przeciwstarzeniowe: już nigdy nie będziesz mieć cieni pod oczami.

Cienie pod oczami są często dziedziczne, zwłaszcza u kobiet z basenu Morza Śródziemnego, ale morfologia kości policzkowych również odgrywa rolę w ich widoczności: im są one wyższe i bardziej zaokrąglone, tym więcej pojawia się ciemnych kręgów. Ich żółty do ciemnoniebieskiego odcień ma tendencję do matowienia oczu i sprawia, że wyglądają na zmęczone, nawet jeśli czujesz się wypoczęty. Twoi sprzymierzeńcy w ich zwalczaniu? Preparaty zawierające składniki zmniejszające przekrwienie, takie jak arnika, oczar wirginijski, kofeina lub ruszczyk. Jednak najlepszym wrogiem ciemnych kręgów jest sen: sekretem świeżego wyglądu jest dobry sen.

Wskazówki przeciwstarzeniowe: usuń kurze łapki.

Te drobne zmarszczki pojawiają się w zewnętrznych kącikach oczu około 30 roku życia i stają się bardziej wyraźne wraz z upływem czasu i emocjami. Aby je wygładzić, gdy stają się zbyt wyraźne i zapobiec ich pogłębianiu się, należy je wypełnić. Poprzez zastosowanie kuracji lub plastrów z kwasem hialuronowym i aktywnymi składnikami zdolnymi do wznowienia syntezy kolagenu. Jeśli nawilżanie „infuzyjne” jest jednym z kluczy do ich zniknięcia, należy uważać, aby chronić ten obszar przed słońcem, ponieważ promienie UV nieubłaganie pogłębiają zmarszczki. Na koniec załóż okulary, jeśli ich potrzebujesz, ponieważ zmęczenie oczu powoduje powstawanie drobnych zmarszczek przed czasem.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji przeciwstarzeniowej: finezyjne rzęsy.

Brak gęstości, długości, kruche włókna: jeśli nie są odżywiane i chronione, rzęsy mogą skończyć się oznakami zmęczenia, które natychmiast wpływają na oczy. Rozwiązanie? Są to produkty pielęgnacyjne wzbogacone o ceramidy, witaminę B5 i olej rycynowy. Powlekają one rzęsy i pomagają je wydłużyć, jednocześnie stymulując ich wzrost. Występujące w formie tuszu lub szczoteczki, nakłada się je codziennie wieczorem na grzywkę po dokładnym demakijażu. Poprawa jest widoczna po 3 tygodniach, bądź cierpliwy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji przeciwstarzeniowej: podnoszenie powiek.

Gdy stają się wiotkie, mają tendencję do zakrywania ruchomej powieki, co sprawia, że twarz wygląda na zmęczoną i utrudnia aplikację makijażu. Jak sprawić, by były bardziej umięśnione? Zaproponuj im zabieg stymulujący produkcję kolagenu i elastyny, a także poprawiający wygląd górnej powieki, aby pomóc jej w walce z grawitacją. Chcesz natychmiastowych rezultatów? Wybierz produkt wzbogacony o polimery tensorowe, które napinają skórę i otwierają oczy w mgnieniu oka!

Leave a Reply